Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota: 9.00 - 21.00
Niedziela handlowa: 10.00 - 20.00

Sprawdź szczegóły

SPRAWA KAPTURKA CZ.

Do 29 Kwietnia 2018

Po raz kolejny Galeria Veneda zaprasza najmłodszych na pełne wrażeń spotkanie ze sztuką przez duże „S”!

Artyści z Opery i Filharmonii Podlaskiej przedstawią nam przedpremierowe fragmenty BAJKI MUZYCZNEJ pt. „Sprawa Kapturka Cz.”,

której premiera odbędzie się 13 maja 2018 r. w OiFP w Białymstoku.

 

A tak zapowiada przedstawienie reżyserka spektaklu, Justyna Schabowska:

„Sprawa Kapturka Cz.” to uwspółcześniona wersja baśni, w której tradycyjny las zastępuje wielkomiejska dżungla.
Miasto to miejsce nie tylko pełne możliwości, ale też pokus i niebezpieczeństw, na które narażony jest każdy – zwłaszcza najmłodsi.
Fascynujący i nieznany świat kusi do zboczenia ze znanej i bezpiecznej ścieżki. To właśnie przydarza się Czerwonemu Kapturkowi.
Jak każdy wie – zbacza ze ścieżki i wchodzi w nieznany świat. Zachęca ją do tego Wilk, który tylko czyha, aby pożreć dziewczynkę i jej Babcię.
Nie wie jednak, że po piętach depcze mu Detektyw, którego wynajęła Mama Czerwonego Kapturka, zaniepokojona brakiem wieści od córki.
Nie wie też, że Kapturkowi pomaga malutki przyjaciel – Chomik Ogryzek, który nie odstępuje dziewczynki na krok. Albo prawie na krok.
Czy Detektyw zdąży na czas? Jak potoczą się losy Kapturka? Czy Wilk dostanie swoją nauczkę? Czy Kapturek doceni siłę przyjaźni?

Bajka dla małych i dużych dzieci. Zapraszam!

Relacja video
Galeria Veneda

ul. Zawadzka 38
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Biuro Dyrekcji Galerii
86 210 70 02
napisz e-mail
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych  zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). *

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez EPP RETAIL – VENEDA Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) *

*pola wymagane