Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota: 9.00 - 21.00
Niedziela: 10.00 - 20.00

Sprawdź szczegóły

KOCHAMY ZWIERZAKI

Do 07 Października 2018

KOCHAMY ZWIERZAKI

7 październik w godz. 12.00 – 17.00

 

Świętujemy Światowy Dzień Zwierząt w Galerii Veneda!

W programie m.in.

 

Spotkanie z sokolnikiem - wystawa i pokaz ptaków drapieżnych z możliwością potrzymania ptaka na rękawicy. Stanowiska na zewnątrz przed wejściem do obiektu.

Ja rozmawiać trzeba z psem? - pokazy umiejętności psa i warsztaty z zakresu bezpiecznego kontaktu z psem, prowadzone przez doświadczonego trenera z psem.

Zwierzaki pomagają dzieciom - spotkanie z dogoterapeutami z Fundacji Psi Uśmiech z Białegostoku.

Stoiska organizacji prozwierzęcych:

Nadleśnictwo Łomża, Parki Krajobrazowe, ze stoiskami eksperckimi i warsztatami dla najmłodszych.

Zespół Szkół Weterynaryjnych VETA z poradami weterynarza i pokazami pierwszej pomocy dla psów,

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łomży wraz ze swoimi podopiecznymi i prezentacja zwierzaków szukających kochającego domu.

 

Kącik foto - zrób sobie pamiątkowe zdjęcie z pupilem.

Strefa dla najmłodszych - malowanie buziek, gry i zabawy dla dzieci związane tematycznie ze zwierzętami.

Relacja video
Galeria Veneda

ul. Zawadzka 38
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Biuro Dyrekcji Galerii
86 210 70 02
napisz e-mail
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane