Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota: 9.00 - 21.00
Niedziela handlowa: 10.00 - 20.00

Sprawdź szczegóły

Recman uruchamia kolejną pomoc w walce z koronawirusem. Firma wesprze finansowo Fundację Siepomaga.pl

Do 09 Kwietnia 2020

-Chcemy dołożyć swoją cegiełkę do tej szlachetnej zbiórki – mówiRoman Tulwin, Prezes Zarządu izałożyciel firmy Recman.

Aby spowolnić postęp pandemii musimy działać solidarnie iodpowiedzialnie. Wspierając tę zbiórkę pomożemy zebrać środki na wyposażenie oddziałów zakaźnych oraz wszystkich placówek medycznych, które działają na rzecz walki z pandemią. Wszyscy powinniśmy pomagać lekarzom i pielęgniarkom, których praca jest obecnie nieoceniona –dodaje Roman Tulwin.

Recman to kolejna marka obok 4F, Kazar czy CCC, która angażuje się do walki z koronawirusem.

-Cieszy nas fakt, że w tak trudnej sytuacji potrafimy zjednoczyć się we wspólnym celu. Takie działania pokazują, że w dobie kryzysu jesteśmy razem i myślimy o wspólnej przyszłości. To niezwykle istotne w tym trudnym dla wszystkich czasie. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich–mówi Roman Tulwin.

To nie pierwsza inicjatywa ze strony Recman w obliczu walki z koronawirusem. Od zeszłego tygodnia firma dostosowała swoją szwalnię i szyje maseczki bawełniane, które są przekazywane m.in.szpitalom oraz innym instytucjom. Recman to rodzinna firma, która specjalizuje się w szyciu odzieży i akcesoriów dla mężczyzn. Sieć liczy blisko 80 salonów firmowych w całej Polsce, a produkty marki są dostępne na stronie www.recman.pl.

Galeria Veneda

ul. Zawadzka 38
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Biuro Dyrekcji Galerii
86 210 70 02
napisz e-mail
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych  zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). *

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez EPP RETAIL – VENEDA Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) *

*pola wymagane