Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota: 9.00 - 21.00
Niedziela: 10.00 - 20.00

Sprawdź szczegóły

Różne odsłony kobiecości w kolekcji SiNSAY Underwear

www.sin-say.com

Poziom: 0

785 003 748

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

Nowa kolekcja bielizny od SiNSAY wyróżnia się funkcjonalnością i zróżnicowanym wzornictwem. Uwagę zwracają wyrafinowane detale oraz klasyczna paleta kolorystyczna z czernią i głębokimi odcieniami czerwieni w rolach głównych.

Bieliźniane nowości z linii damskiej obejmują szeroki wybór biustonoszy i majtek na każdą figurę i okazję. Projektanci marki zaprojektowali zarówno modele, które sprawdzą się na co dzień, jak i propozycje idealne na prezent. Różnorodność kolekcji widać w projektach i kształtach biustonoszy takich jak push up, braletki czy balkonetki. Dodatkowe urozmaicenie odnajdujemy w kolorystyce i fakturach. Te sam wzór dostępy jest w wersji czerwonej ze strapsami lub czarnej, koronkowej z szeroką gumką dla ekstra wygody i wsparcia. Nie zabrakło modeli z miękkimi miseczkami, wśród których wzrok przykuwa wersja z koronką i cielistą siateczką oraz klasyczny, czarny model z ozdobną kokardką.

Kolekcję dopełniają różne fasony majtek, spośród których część może stanowić komplet z biustonoszem. Na modele utrzymane w spójnej kolorystyce kolekcji składają się między innymi stringi z kokardką, czarne majtki z cielistymi akcentami oraz koronkowe figi i brazyliany. Zwolenniczki prostoty docenią z kolei bezszwowe wzory, zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Zmysłowy charakter kolekcji podkreślają romantyczne body, np. z miseczkami push up, w głębokim, burgundowym odcieniu, z odsłoniętymi plecami. Dla wielbicielek klasycznych barw przygotowano model łączący cielistą siateczkę i czarną koronkę, zapewniający efekt kontrastu. W bieliźnianej ofercie marki znalazły również romantyczne piżamy, np. czarny, seksowny komplet z prześwitującą koszulką i majtkami typu brazilian.

Nowości z kolekcji Underwear są już dostępne w wybranych salonach SiNSAY i na www.sinsay.com.

Galeria Veneda

ul. Zawadzka 38
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Biuro Dyrekcji Galerii
86 210 70 02
napisz e-mail
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane