Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota: 9.00 - 21.00
Niedziela: 10.00 - 20.00

Sprawdź szczegóły

Wiosną chce się…

Do 10 Kwietnia 2021

Poczuj nową, wiosenną energię i zmieniaj siebie na lepsze!
Ten sezon będzie zdecydowanie radosny, lekki, pełen witalności i kreatywności. Po zimie zapominamy o sztruksie, puchówkach czy męskich garniturach i wybieramy energię.

Poznajcie nasze najgorętsze trendy w modzie na sezon wiosna 2021!

Nowe, wiosenne kolekcje to klasyka, elegancja, ale i powiew świeżości. Proste i szykowne modele w pastelach, odcieniach żółci czy wreszcie mocnych kwiatach sprawdzą się na każdą okazję. Wiosna będzie dynamiczna i roztańczona.

Wśród najmodniejszych akcentów, widocznych u projektantów marek, są m.in. balonowe rękawy, falbanki i falbany oraz mocno przylegające ubrania. Ten sezon będzie we wszystkich kolorach tęczy. Sielskie akcenty królują na sukienkach, bluzkach, ale także cienkich płaszczach czy koszulach.

W kolekcjach oglądamy także więcej wygodnych fasonów, które sprawdzą się nie tylko podczas pracy z domu.

W modzie męskiej dominują pastele i neony. Panowie mogą wybrać klasyczny sweter w odcieniu pianek marshmallows, kombinezon baby blue, oversize’ową koszulę w jaskrawej limonkowej tonacji czy nawet czerwony garnitur. Do odważnych świat należy, a moda męska na wiosnę 2021 zdecydowanie ułatwi wyróżnienie się z tłumu.

W tym sezonie warto również odświeżyć sobie dokładnie lata 90., bowiem marki wracają do nowszej dekady, która w 2021 spokojnie może być już nazywana vintage. Poza tym wiosną będziemy nosić ponownie ultrakrótkie spodenki, tzw. hot pants, skórzane kurtki, białe total looki i małe czarne w wersji maxi. Zostaną z nami też bieliźniane topy noszone solo lub na sukienkach i koszulach.

Nosimy się elegancko i ekstrawagancko. Przekonaj się z Galerią Veneda!

Galeria Veneda

ul. Zawadzka 38
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Biuro Dyrekcji Galerii
86 210 70 02
napisz e-mail
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane