Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota: 9.00 - 21.00
Niedziela: 10.00 - 20.00

Sprawdź szczegóły

Nowa kolekcja JESIEŃ/ZIMA 2021 w salonie Wojas!

www.wojas.pl

Poziom: 0

667 500 149

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

Buty to już nie tylko dodatek, ale element grający główną rolę! Wyraźnie obrazuje to najnowsza kampania Wojas, gdzie to właśnie one, a nie stylizacje modeli, przykuwają uwagę. Projektanci firmy nie tylko interpretują światowe tendencje, ale przywiązują też dużą wagę do wyjątkowej jakości obuwia, za którą klienci bardzo cenią markę.

Nowa kolekcja Wojas jesień-zima 2021/2022 łączy gorące trendy i unowocześnioną klasykę.

Środek ciężkości przesuwa się w dół! Najgorętszym hitem są platformy oraz przerysowane podeszwy, często z bieżnikiem. Pojawiają się nie tylko w butach motorowych, ale też sztybletach, botkach, lofersach. W eleganckich pantoflach platformie w stylu disco towarzyszy klockowy obcas. Zaletą tych z pozoru „ciężkich” fasonów jest nie tylko wygoda.

Dodają nam wzrostu i optycznie wysmuklają sylwetkę! Prawdziwym przebojem są też sięgające za kolana kozaki maksi – ukochany model Ariany Grande. Sezon jesień-zima 2021/2022 należy jednak do praktycznych śniegowców, które przekornie zestawiamy także ze zwiewnymi sukienkami.

Królową kolorów jest zdecydowanie czerń. Do łask wróciły neutralne tonacje: biel, beż i brązy. Pojawia się też granat i czerwień. Połysk skóry licowej przeplata się ze szlachetnym matem zamszu.

Dużo jest metalowych detali – suwaki, klamry, ozdoby, ćwieki, przywieszki czy łańcuchy. Także w torebkach w modnych rozmiarach mini i maksi. Największym obiektem pożądania fashionistek będzie z pewnością model zwany baguette.

Nowością są strukturalne przeplecenia skóry, geometryczne pikowania, marszczenia i naszywane kieszenie.

Męska kolekcja obuwia kusi nas mnogością modeli wciąż modnych sneakersów. Projektanci marki Wojas nie zapomnieli też o nigdy niewychodzącej z mody klasyce.

Można wybierać pomiędzy sztybletami, eleganckimi pantoflami za kostkę lub mniej formalnymi sznurowanymi trzewikami w spokojnej kolorystyce czerni, granatu, brązu oraz militarnej zieleni.

Galeria Veneda

ul. Zawadzka 38
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Biuro Dyrekcji Galerii
86 210 70 02
napisz e-mail
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane