Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota: 9.00 - 21.00
Niedziela handlowa: 10.00 - 20.00

Sprawdź szczegóły

Czas na błysk – z nową kolekcją Cropp

www.cropp.com

Poziom: 0

785 003 752

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

Cekiny, satyna, klasyczna czerń i wyrazista fuksja...

Cekiny, satyna, klasyczna czerń i wyrazista fuksja. To wszystko, i jeszcze więcej, znajdziemy w najnowszej kolekcji Cropp. Kolekcji, która powstała, żebyś mogła błyszczeć, jeszcze bardziej niż zwykle.

Nie brakuje okazji do świętowania, szczególnie w obecnym okresie. Tym bardziej przydadzą się stylizacje, które są wprost stworzone do imprezowych zadań specjalnych. I taka właśnie jest najnowsza kolekcja Cropp.

Glimmer - imprezuj w stylu Cropp

Nowa kolekcja przenosi nas w klimat lat 70. i 80. – a to wszystko za sprawą dzwonów, szerokich ramion czy bufiastych rękawów. Paleta kolorystyczna prezentowanych looków została zminimalizowana, przy jednoczesnym zachowaniu różnorodności. W ofercie króluje intensywna fuksja, która już z daleka przyciąga uwagę oraz czerń rozbudowana o kilka wariantów – od matowej klasyki, przez lekko połyskującą satynę, aż po cekiny odbijające światło w przeróżnych kolorach.

Stwórz swój party look

Cropp przygotował kilka propozycji dla fanek sukienek: obcisłe mini z bufiastymi rękawami, opcje z marszczeniem czy cekinową klasykę. Wielbicielki blasku mogą postawić na mieniący się różnymi kolorami błyszczący set, składający się z krótkiego topu i spodni wide leg. W połączeniu z satynową bomberką ta stylizacja gwarantuje prawdziwy efekt WOW. W ofercie znajdziemy również marynarkę oversize z ozdobnymi guzikami przy rękawach, która nie tylko zrobi furorę na imprezie, ale także sprawdzi się w bardziej casualowym wydaniu. Całość dopełniają lakierowane torebki z imitacji skóry i sznurowane kozaki na platformie.

Kolekcję promuje sesja wizerunkowa, która wprowadza odbiorcę w imprezowy klimat. Wykorzystanie świateł, ruchu czy błyszczących elementów dodatkowo podkreśla wyjątkowość outfitów i sprawia, że aż chce się wyjść na parkiet.

Galeria Veneda

ul. Zawadzka 38
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Biuro Dyrekcji Galerii
86 210 70 02
napisz e-mail
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – GALERIA VENEDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane