Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota: 9.00 - 21.00
Niedziela handlowa: 10.00 - 20.00

Sprawdź szczegóły

www.gatta.pl/pl/

Poziom: 0

86 210 70 40

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

Marka Gatta to produkty pończosznicze oraz odzież i bielizna, skierowane do klientów obu płci, we wszystkich przedziałach wiekowych: do dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn. Oferta wzbogacana jest corocznie o kilkadziesiąt nowych wzorów w dwóch kolekcjach: wiosenno-letniej oraz jesienno-zimowej.

Obecnie produkty marki Gatta to:

-Gatta Collant - produkty pończosznicze dla kobiet: rajstopy, pończochy, leggingsy, podkolanówki, zakolanówki, skarpetki, stopki
-Gatta Bodywear - odzież i bielizna, również bezszwowa
-Gatta Active - odzież i bielizna sportowa
-Gatta Active Thermoactive - bielizna termoaktywna
-Gatta Cottoline - produkty bawełniane dla dzieci: rajstopki, zakolanówki, podkolanówki, skarpetki, stopki
-Gatta Body Man - bielizna dla mężczyzn
-Trendy na wiosnę i lato w kolekcjach Gatty

Nadchodzący sezon gwarantuje połączenie różnych stylów i motywów doskonale współgrających ze sobą. To z jednej strony charakterystyczne dla wiosny kwiaty, z drugiej nadające lekkości i sensualności ażurowe wzory. Kontrastem dla nich będzie natomiast swobodny styl sportowy - prosty i klasyczny. A wszystko to dopełni trend zapowiedziany już jesienią - dominująca czerń, którą wiosną odkryjemy na nowo.

Kwiaty jak malowane

Kwiatowe wariacje są trendem obecnym w modzie w każdym sezonie. Czasami motyw ten stanowi jedynie tło dla innych wzorów. Po wszechobecnych geometriach, naszywanych aplikacjach czy też motywach zwierzęcych,klasyczne kwiaty wracają do łask. Tym razem ich kolor będzie stonowany, a one same jakby malowane na powierzchni tkaniny, nawiązujące do klimatu folk oraz utrzymane w tematyce dalekiej Japonii.

Ażurowe wariacje

Kolejny mocny trend wiosny i lata to ażurowe niuanse. W tym sezonie nasuwają skojarzenia rodem z dna oceanu. Z jednej strony przypominają koralowce, z drugiej nawiązują doXIX-wiecznych, gipiurowych sukni i serwet spod porcelanowych filiżanek. Jednak jest też miejsce na nowoczesność. Laserowo cięte ażury wykorzystane zarówno w elementach stroju, jak i akcesoriach, takich jak rajstopy czy podkolanówki.

Sportowa klasyka

Z sezonu na sezon coraz większą popularność zyskują ubrania praktyczne, wygodne, o idealnej konstrukcji.Sportowe akcenty wkraczają na marynarki, szerokie swetry, krótkie trapezowe spódnice. Wiosenna geometria nieco się uspokaja i minimalizuje. Na garderobę i dodatki wkraczają też kwiaty. Tym co dopełnia sportowy look są modne od kilku sezonów legginsy.

Galeria Veneda

ul. Zawadzka 38
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Biuro Dyrekcji Galerii
86 210 70 02
napisz e-mail
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych  zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). *

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez EPP RETAIL – VENEDA Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) *

*pola wymagane